ownOffice® Ücretsiz Office Word Excel

isakisyonetimi

Doküman Yönetim Sistemi ve Office Bir Arada çözümü. CubeBox® Doküman Yönetim Sistemi Word ve Excel dosyalarını oluşturup düzenleyebileceğiniz Microsoft formatlarında geri kaydedebileceğiniz, alışmış olduğunuz dosya formatlarında çalışmanızı sağlayan online ve masaüstü sürümleriyle birlikte gelmektedir. Bu sayede Word ve Excel dosya türleri için MS Ofis’ e olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Microsoft Office'e Ücretsiz Alternatif hem Online hem Masaüstü Çalışın !

Profesyonel projeler için mükemmel bir çözüm. ownOffice® FreeOffice 2016, ev ve iş yeri kullanımı için ücretsizdir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özgür Ofis Yazılımı

ownOffice®, tümü Microsoft Office'teki benzerleri ile uyumlu olmak üzere sözcük işlemci, elektronik tablo uygulaması ve sunum programı içeren tam bir ofis paketidir üstüne üstlük aynı Microsoft dosya uzantıları ile çalışır.

Özel Olarak Tasarlandı

Daha fazlasını daha kolay ve daha hızlı biçimde yapın

ownOffice®, güçlü bir ofis takımıdır: Temiz arayüzü ve güçlü araçları, yaratıcılığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve üretkenliğinizi arttıracaktır.

ownOffice®, pazardaki en güçlü ücretsiz office alternatifidir. Ücretsiz word, ücretsiz excel, ücretsiz office, ücretsiz office programı, ücretsiz sınırsız office

Ücretsiz Office Programları

ownOffice® Ücretsiz Office tüm çalışanlarınızın Office programlarını ücretsiz kullanmasını sağlar. 

Ücretsiz Office

En çok kullanılan ofis yazılımlarından ikisi olan Word ve Excel ürünlerini ücretsiz bir şekilde aradan çıkarmak istemez miydiniz? İşte ownOffice® size bu imkanı ücretsiz sunuyor. Siz sadece CubeBox® doküman yönetim sistemini satın alın, Word & Excel yanında gelsin. 

İşi bağlayın

Bu iki yazılımda yapabileceklerinizi CubeBox® e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi dahili Word & Excel üzerinde de yapabileceğinizi biliyor musunuz? İşte ownOffice® 'in en büyük işlevselliklerinden biri olan dahili Word & Excel! Üstelik tüm özellikleriyle. Kısıtlama olmadan. Ücretsiz. 

Bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Ücretsiz office, ücretsiz word, ücretsiz excel, ücretsiz office yazılımı, ücretsiz alternatif office

Download ownOffice ÜCRETSİZ DENEYİN

dokumanyonetimi
dokumanyonetimi
dokumanyonetimi

Proje Tanımı

Ücretsiz office, ücretsiz excel, ücretsiz powerpoint, ücretsiz office programı, ücretsiz office yazılımı. CubeBox® e-arşiv ve doküman yönetim sistemi alana ownOffice® ücretsiz office programı kullanımı sağlanır. e-arşiv ve doküman yönetim sistemi içerisinden ücretsiz office inizin keyfini çıkartın, hiçbir ek ücret yok ! taahüt yok ! ücretsiz office, ücretsiz excel, ücretsiz word hemen denemek için yukarıdan ücretsiz deneyin butonuna tıklayınız. Kullanmakta olduğunuz ms office lisansınız var ise bunu etkilemez, ücretsiz ownOffice® office yazılımımızı kullanarak uzantıları .doc, .docx olan dokümanlarınız üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz. ownOffice® ücretsiz office, ücretsiz word, ücretsiz excel size bu imkanı sunar, ücretsiz office programı sayesinde ms office uzantılı dokümanlarınız üzerinde işlem yapabilirsiniz, farklı kaydetmek istediğinizde uzantıları değişiklik göstermez, ms office uzantıları ile aynıdır.

Siz de hemen ücretsiz office yazılımımız ownOffice® i deneyin, memnun kalacağınıza eminiz.

  • .doc, .docx, .xls vb tüm microsoft office uzantıları ile birebir aynı çalışır
  • ms office kullanımı ile birebir aynıdır, ücretsiz office ücretsiz word ve ücretsiz excel kullanırken kullanıcı deneyimini en üst seviyede yaşayın
  • ek maliyet, ek ücret yok
  • gelişmiş office özellikleri
  • ms office iş akışınıza benzer niteliklerde belgelerinizi düzenleyin
  • kolay kullanım
  • ücretsiz office ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz

Yeni ekstra maliyetler ile karşılaşmazsınız, ev için ücretsiz office yazılımını hemen deneyin