ABBYY PDF Transformer+®

abbyyfinereader

Veri yakalama PDF belge dijitalleştirme OCR çözümü ABBYY®

ABBYY®, belge tanıma alanında lider, işleme ve dil teknolojilerini oluşturuyor ve bugün PDF dosyalarını düzenlenebilir dosya formatlarına dönüştürmek için en kapsamlı çözüm olan ABBYY PDF Transformer®'ı duyurdu.

 

ABBYY PDF Transformer®, şirketin ödüllü OCR ve belge analiz teknolojilerini, çok fonksiyonlu çevre birimleri, dijital fotokopi makineleri ve tarayıcılar gibi girdi aygıtlarından geliştirilen PDF'ler de dahil olmak üzere herhangi bir PDF dosyasını işlemek üzere Adobe® PDF Library teknolojisi ile uygular veya Microsoft Word ve Excel gibi uygulamalar.

 

PDF Transformer ayrıca, Microsoft Word, Microsoft Excel, HTML ve ASCII metni çıktılı herhangi bir PDF dönüştürme yardımcı programından daha fazla dosya formatına dönüştürür. Her bir PDF dönüştürme işlemi sonucunda elde edilen dosya orijinal PDF'nin düzenini ve biçimlendirmesini doğru bir şekilde korur. ABBYY® sayesinde artık bunları yapmak çok kolay !

 

"ABBYY PDF Transformer® ile kullanıcılar, dokümanı, sözleşmeleri, el kitaplarını, broşürleri ve diğer dosya türlerini PDF dosyalarındaki bilgileri sıfırdan yeniden formatlamaya ve yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan açabilirler." - Sergey Andreyev, CEO'su Sergey Andreyev ABBYY® Software House, - "ABBYY® PDF Transformer, diğer PDF dönüştürme araçlarının aksine, hem uygulama tarafından oluşturulan PDF'leri hem de taranan PDF'leri işleyebilir. Bir PDF dosyasını düzenlemeniz gereken kullanıcılar, dosyalarının nasıl oluşturulduğu veya bir metin katmanı içeriyorsa endişelenmemelidir. İnternetten indirilen veya e-posta ile eklenen dosyalar gibi PDF dosyalarındaki bilgilerin yeniden kullanılması için ideal bir uygulama ".


Veri yakalama konusunda dünya lideri ABBYY® ile sizde verilerinizi kolayca yakalayın, PDF düzenleyin PDF den Word'e Word'den PDF'ye çevirin, resim dosyaları içindeki verileri yakalayın...


ABBYY PDF Transformer®'in Vurgulanmış Özellikleri ve Faydaları

PDF Dosya Uyumluluğu

ABBYY® PDF Transformer, bilgisayar uygulamalardan üretilen taranmış PDF'ler ve PDF'ler dahil olmak üzere, herhangi bir kaynaktan PDF'leri kapsayan (resim amaçlı PDF, metin ve resim PDF ve resim altındaki metin veya aranabilir PDF dahil olmak üzere) herhangi bir PDF dosyasıyla uyumludur.

Çok yönlü çıktı biçimleri

ABBYY® PDF dosyalarını Word, Excel, HTML ve ASCII metinlerine dönüştürür. Aynı zamanda derhal düzenleme için PDF dosyalarını doğrudan Word ve Excel'de açar.

Doküman Bütünlüğü ve Doğruluğu

ABBYY®'nin ödüllü OCR ve belge düzen analizi teknolojilerine dayanan ABBYY PDF Transformer®, PDF dosyalarını düzeni ve biçimlendirmeyi koruyan düzenlenebilir belgeler haline getirir. Tablolar, sütunlar, madde işaretli ve numaralı listeler, metin yazı tipleri ve boyutları ve grafikler de dahil olmak üzere tüm biçimlendirme öğeleri çoğaltılmış ve kolayca düzenlenebilir.

Güvenlik

Adobe® PDF Library teknolojisi dahil edildiğinde, ABBYY PDF Transformer®, Adobe'nin orijinal PDF güvenlik ayarlarıyla uyumludur. ABBYY® Parola korumalı bir PDF dosyasını işlerken, program kullanıcıdan parolayı girmesini ister.

Verimlilik ve Seçicilik

ABBYY® PDF Transformer, kullanıcıların bir PDF dosyasının tamamını veya seçili sayfaları yeniden amaçladıkları bilgileri içeren bir şekilde işleyebilmelerini sağlar.

Kullanımı kolay

ABBYY PDF Transformer®, eklenti olarak çalıştırılabilir ve kullanıcılara basit PDF dönüştürme adımlarını yönlendiren sihirbaz tarzı bir arayüze sahiptir. Eklenti olarak, kullanıcılar programa erişebilir ve PDF dosyalarını Microsoft Word, Excel, Outlook ve Windows Explorer gibi en sevdikleri Windows uygulamalarından işleyebilir. Bir düğmeye tıklamakla kullanıcılar PDF dosyalarını Word, Excel'e doğrudan gönderebilir veya .doc, .xls, .html ve .txt dosyaları olarak kaydedebilir.