Tel: 444 1 335 | E-mail: info@caliskangroup.com.tr

Çalışkan Group

SmartRuling Çözümleri

Tüm kurum ve kuruluşların 5651 sayılı kanun gereği oluşan log tutma zorunluluğunu temel olarak sağlamakla birlikte, birçok ek özellik de sağlayarak kullanıcılarına sistemlerini analiz etme ve genel kullanım durumlarını görme imkanları sağlamaktadır. İçerdiği diğer sıradışı özellikleri sayesin de hiç IT uzmanına ihtiyaç duyulmadan yöneticinin hem yasal sorumlulukları hem de şirketi ile iligli her türlü bilgisayar kullanım bilgisini alabildiği, bir çok detaylı rapor oluşturabildiği bir yazılımdır.

Yazılım tamamen web tabanlı olup, yönetici için ek işlem gerektirecek hiç bir angarya sunmaz. SmartRuling kurulması ve kullanması en kolay netwrok ve bilgisayar izleme ve analiz yazılımıdır. Tıpkı mail hesabınıza giriyor gibi girer ve kolayca tüm şirketi ve raporlarınızı alabilirsiniz.

5651 Yasası ve veri güvenliği çözümleri

5651 Sayılı Kanun

5651 sayılı kanun, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkındaki Kanundur.

Bu Kanunun amaç ve kapsamı;İçerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında işlenen belirli suçlarla içerik,yer ve erişim sağlayıcıları üzerinden mücadeleye ilişkin esas ve usûlleri düzenlemektir.

Daha Fazla Bilgi

26687 Sayılı Yönetmelik

Bu Yönetmeliğin amacı; internet toplu kullanım sağlayıcıları ve ticari amaçla internet toplu kullanım sağlayıcılarının yükümlülükleri ve sorumlulukları ile denetimlerine ilişkin esas ve usulleri düzenlemektir.

Bu Yönetmelik, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanuna dayanılarak hazırlanmıştır.

Daha Fazla Bilgi

Veri güvenliği çözümleri

Kurumların en değerli varlığı olan veriler, kurum çalışanları tarafından gün içinde farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Örneğin; bu veriler kâğıda basılabilmekte, elektronik ortamda depolanabilmekte, internet üzerinden başkalarına gönderilerek, paylaşılabilmektedir. Herhangi bir güvenlik sorunu nedeniyle, stratejik verilerin kaybedilmemesi ve müşteri ya da iş ortağının karşısında kurumsal değerlerin yitirilmemesi için, gerçekçi çözümler sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

15 Gün Boyunca tüm özelliklerini ücretsiz deneyebilirsiniz, Hemen başlamak için tıklayınız !

Çözüm yöntemlerimiz ve özellikleri

Bilgisayar detayları

Bu ekranda Pc ye ait detay özetini görebilirsiniz.

Kısıtlamalar

Web site kısıtlaması ve program kısıtlaması gibi bir çok kısıtlama uygulayabilirsiniz.